Dílničky pro předškoláky 3/4

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Dílničky pro předškoláky 3/4

9. března @ 3:30 pm - 5:00 pm

Srdečně zveme všechny předškoláky (bez ohledu na to, do jaké základní školy se hlásí) a jejich rodiče na sérii čtyř unikátních předškoláckých dílniček.
Proběhnou vždy druhou a čtvrtou středu v měsíci únoru a březnu v prostorách nové ZŠ Bambi – na adrese Lužická 468. Čas je shodný pro všechna setkání: 15.30 – 17.00 hodin.
Děti si v průběhu zábavných programů vyzkouší úroveň školní zralosti, grafomotoriky, potrénují svou soustředěnost a trpělivost, procvičí si dovednosti, díky kterým bude jejich vstup do první třídy příjemný a pohodový. Děti se také zkusí vyjádřit v rámci sebehodnocení. Cenná bude jistě i zkušenost sedět ve školácké lavici, poznat se s dalšími dětmi a spolupracovat s nimi.
Rodiče mohou získat lepší představu o tom, jaká je připravenost jejich dítěte na školu, seznámí se s informacemi, jaká výuka probíhá na různých typech škol. Společně s dětmi si odnesou vypracované a informativní materiály. V případě zájmu získají kontakty či nasměrování, kam se mohou s dětmi obrátit, na čem do září zapracovat, apod.
Podrobnější rozpis dílniček:
1. dílnička – 9. 2. 2022 – Seznámení s ostatními, první úkoly a společné tvoření – účast rodičů žádoucí
2. dílnička – 23. 2. 2022 – procvičení jemné a hrubé motoriky, grafomotorické cvičení – účast rodiče není nutná
3. dílnička – 9. 3. 2022 – Společná práce dětí – časová a prostorová orientace, číselná řada, předmatematické představy – účast rodičů není nutná
4. dílnička – 23. 3. 2022 – dějová posloupnost, porovnávání, nadřazené a podřazené pojmy – účast rodiče není nutná
V případě zájmu budeme rádi, když nás kontaktujete předem e-mailem: info@bambischool.cz, telefonicky: 777 144 481 nebo zde v komentářích.
Během dílniček bude otevřena kavárna s občerstvením a pro menší sourozence hernička.
Na všechny se moc těšíme,
tým MŠ a ZŠ Bambi 🙂

Podrobnosti

Datum:
9. března
Čas:
3:30 pm - 5:00 pm
Rubrika Akce: