Naši milí,
dětský den, který jsme společně oslavili 29. 5. 2019, se nesl v duchu radosti, dětského i dospěláckého smíchu, společenství a rozjasněných tváří. Celý den jsme začali lekcí plavání, kterou si děti užily nadmíru – jak v dětském bazénu, tak v brouzdališti se výskalo, skotačilo a především užívalo vodního živlu. Ve školce (i během cesty autobusem) děti pak usnuly, jako když je do vody hodí ????.
Počasí nám nepřálo a proto byl odpolední program přesunut do prostor školky, což nám ale nakonec vůbec nevadilo. Odpoledne jsme začali divadelním představením pana Hrubce, které se neobešlo bez pořádného potlesku, a zúčastnily se ho nejen děti. Následovala volná zábava ve formě nejrůznějších her, které nám zapůjčili, představili a zahráli si s námi dobrovolníci z Hodiny H. Dorazila také paní, která dětem malovala na obličej – ta byla hitem, ještě než dorazila, a děti na ní vydržely stát nekonečnou frontu.
V horní třídě došlo na dojemné a kouzelné chvíle šerpování předškoláků, kteří si odnesli dárky, pamětní knihy, šerpy a dostali společný dort. V jídelně krom báječného občerstvení hosty čekal hudební program v podání kytary a zpěvu.
Jaký by to ale byl dětský den bez přespávání ve školce? To si naši předškoláci letos opravdu užili. Večerní dobrodružství, dobroty, dětský šampus, diskotéka se světly a nejspíš ještě spousta malých tajemství, to vše proběhlo a ráno bylo řádně zajedeno čerstvými palačinkami ????
Vám všem děkujeme za vytvoření atmosféry a velkou podporu v tento krásný den. Nebyli jsme to my ale především děti, kdo si měl tento den užít, strávit v radosti a, doufejme, dlooouho nezapomenout. Pro nás byl váš zájem a ochota strávit s námi tolik času velkým povzbuzením. Děkujeme za všechny milé rozhovory, chvíle strávené s dětmi, s ostatními rodiči i návštěvníky, za vaše příspěvky, za emoce, za všechna milá slova a za to, že jste tento den pro naše/vaše děti pomohli uskutečnit.