Dětská skupina

Spolek Vzdělávání pro budoucnost, z.s. ve spolupráci s MŠ a ZŠ Bambi od října 2022 otevírá DĚTSKOU SKUPINU Mateřídouška.

Přijímáme děti ve věku cca 2 – 4 roky, otevřeno máme od pondělí do pátku, od 7.30 do 14.30 hodin. Rodiče se mohou rozhodnout, zda přihlásí děti do dětské skupiny na celý týden nebo jen na určité dny.

Podmínkou pro přijetí dítěte je, aby byl alespoň jeden rodič aktivní na trhu práce. Tzn. byl zaměstnán, podnikal, byl registrován na úřadu práce, účastnil se rekvalifikací, apod.

Projekt “Vytvoření a provoz dětské skupiny v Humpolci”, č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/22_141/0017413 je spolufinancován EU v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

Našimi prioritami ve vztahu k dětem je vždy na prvním místě individuální a respektující přístup. Kdykoliv to počasí dovolí, budeme s nimi venku – poznávat přírodu a nejbližší okolí. V dětské skupině je připravena velká herna/denní místnost s hračkami a montessori pomůckami, ložnice, sociální zázemí. Děti budou mít zajištěné stravování, pitný režim po celý den.

Adresa nové dětské skupiny je Lužická 468, Humpolec (v budově současné ZŠ Bambi. ZŠ Bambi je od září 2022 v 1. patře budovy, dětská skupina od října 2022 v přízemí).

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ: ZDE 
Po vyplnění a odeslání formuláře se Vám ozveme do několika málo dní 🙂

Na Vaše děti se již nyní moc těšíme!

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit:

  • Natálie Jurečková, vedoucí dětské skupiny: tel. 734 728 531 (provoz, programová náplň, praktické informace k chodu dětské skupiny, apod.)
  • Ing. Hana Suková: tel. 737 334 817 (přihlašování dětí, docházka,…)
  • E-mail: krouzky@bambischool.cz

 

Mateřídouška je bylina všestranně léčivá, o čemž napovídá její název: Stejně jako maminka pečuje o své dítko, pečuje mateřídouška o člověka, ať už je nemocný či zdravý. Mateřídouška každého podporuje a čaj z ní v člověku vzbuzuje stav blažený a čilý.
Tak jako maminka pečuje o své dítko a mateřídouška o lidi jako takové, tak chceme v naší dětské skupině pečovat o děti a rozvíjet v nich všestranně to dobré. Aby jim u nás bylo příjemně. Aby děti i rodiče byli spokojení.