Dětská skupina

Spolek Vzdělávání pro budoucnost, z.s. ve spolupráci s MŠ a ZŠ Bambi v říjnu 2022 otevřel DĚTSKOU SKUPINU Mateřídouška

Našimi prioritami ve vztahu k dětem je vždy na prvním místě individuální a respektující přístup. Kdykoliv to počasí dovolí, chodíme s dětmi ven – poznávat přírodu a nejbližší okolí. Prostor dětské skupiny disponuje velkou hernou/denní místností s (převážně) Montessori pomůckami, ložnicí, sociálním zázemím. Děti mají zajištěné stravování a pitný režim po celý den.

Přijímáme děti ve věku cca 2 – 4 roky, otevřeno máme od pondělí do pátku, od 7.30 do 14.30 hodin. Rodiče se mohou rozhodnout, zda přihlásí děti do dětské skupiny na celý týden nebo jen na určité dny.

Podmínkou (z důvodu naplnění podmínek evropské dotace) pro přijetí dítěte je, aby byl alespoň jeden rodič aktivní na trhu práce. Tzn. byl zaměstnán, podnikal, studoval, byl registrován na úřadu práce, účastnil se rekvalifikací, apod.

Projekt “Vytvoření a provoz dětské skupiny v Humpolci”, č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/22_141/0017413 je spolufinancován EU v rámci Operačního programu Zaměstnanost.

 

Cena za měsíc (stravování není zahrnuto):

  • 2.000 Kč  – přihlášení k docházce na minimálně na 2 dny v týdnu (2 – 5 dní)

Adresa dětské skupiny je Lužická 468, Humpolec (v budově současné ZŠ Bambi. ZŠ Bambi je od září 2022 v 1. patře budovy, dětská skupina od října 2022 v přízemí).

Pro bližší informace, prosím, využijte kontakty níže a kdykoliv, po předchozí domluvě, se přijďte se svým dítětem osobně podívat, pohrát si a strávit s námi čas :-).

 

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ: ZDE 
Po vyplnění a odeslání formuláře se Vám ozveme obratem.

Na Vaše děti se již nyní moc těšíme!

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit:

  • Monika Rajdlová, provoz dětské skupiny: tel. 737 853 922, e-mail: rajdlova.monika@gmail.com (přihlašování/odhlašování dětí, docházka, komunikace s rodiči, apod.)
  • Natálie Jurečková, vedoucí dětské skupiny: tel. 734 728 531 (zaměření skupiny, programová náplň, apod.)

 

Mateřídouška je bylina všestranně léčivá, o čemž napovídá její název: Stejně jako maminka pečuje o své dítko, pečuje mateřídouška o člověka, ať už je nemocný či zdravý. Mateřídouška každého podporuje a čaj z ní v člověku vzbuzuje stav blažený a čilý.
Tak jako maminka pečuje o své dítko a mateřídouška o lidi jako takové, tak chceme v naší dětské skupině pečovat o děti a rozvíjet v nich všestranně to dobré. Aby jim u nás bylo příjemně. Aby děti i rodiče byli spokojení.