Rodinné centrum

Dílničky otevřeny!

V září 2020 se poprvé otevřely brány rodinného centra Bambi, kterým bychom rádi vytvořili zázemí pro rodiče s aktivním zájmem o své dítě. Děkujeme za velký zájem rodičů a dětí hned v první dny provozu. O to víc nás mrzí, že jsme byli nuceni centrum z důvodu prevence nákazy onemocněním Covid-19 velice záhy uzavřít. Nyní Vám s radostí oznamujeme, že jsme otevřeli Montessori dílničky pro nejmenší, a tak se od ledna 2021 budeme těšit na Vaši návštěvu😊 Dílničky se konají každou středu, kdy od 9 hodin můžete přicházet na kávu do útulného prostředí rodinného centra a od 10 hodin vás uvítáme v dílničkách. 

Registrovat do dílniček se můžete zde

  • Prostřednictvím Montessori dílniček přiblížíme tento pedagogický směr rodičům a prakticky v něm budeme pracovat s již velmi malými dětmi. Vyzkoušíme si vzdělávací pomůcky a osvojíme si důležité vzdělávací principy.
  • Nabízíme i výuku angličtiny, která je zaměřena na děti různého věku – během výuky se děti učí anglicky hravou formou a díky tomu přirozeně vstřebávají cizí jazyk. Z hodin si odnáší i důležité hodnoty, ze kterých budou čerpat celý život.
  • Pro maminky zajišťujeme hodiny jógy, ženské kruhy a besedy se zajímavými hosty.

Snažíme se o vytváření pohodového prostředí pro odpočinek.  V prostoru rodinného centra je herna s kobercem a místo u praktických stolečků zde najdou i pracující maminky, které potřebují zázemí s připojením na wifi, aby mohly v klidu pracovat na notebooku.
Vybavení našeho centra navrhlo sesterské architektonické studio Schwestern a realizaci zajistila firma Profil nábytek. Věříme, že se podařilo vytvořit příjemné a milé prostředí, kde se budeme často scházet a kam se budou rodiče i děti rádi vracet.

Rodinné centrum sídlí na adrese Lužická 468, vedle “továrníkovy vily”, dnes sloužící jako Centrum denní služeb – Medou, a v těsné blízkosti firmy ASO.