Vzdělávací centrum

Vzdělávací centrum nabídne v létě příměstské tábory a od září pestrou nabídku kroužků

 

Věříme, že již v létě konečně otevřeme brány našeho nového volnočasového centra.  A navážeme tak na krátké otevření v září 2020. Všechno zlé je však k něčemu dobré – získali jsme čas o centru přemýšlet více do šířky a připravovat prostředí, aby sloužilo více aktivitám.

 

V budově na adrese Lužická 468 tak již v létě proběhnou první příměstské tábory. Nabízíme tři turnusy tematických týdenních táborů (viz plakátek vpravo): 

  • 12. – 16. července: Strážci hradního pokladu
  • 16. – 20. srpna: English 4 YOU
  • 23. – 27. srpna: Kluci, holky a roboti

O děti se postarají vždy 2 zkušení vedoucí. Program je přichystán od 8 do 16 – 17 hodin hodin a lze jej v případě individuální potřeby prodloužit. Cena 3200 Kč/dítě/týden zahrnuje program, celodenní stravu, materiály, vstupné a jízdné. Své dítě přihlaste zde nebo pište na tabory@bambischool.cz nebo volejte na 603 204 124. Těšíme se na vaše děti i na vás!!

 

 


Na září chystáme

  • dopolední aktivity pro nejmenší děti a jejich rodiče – Montessori dílničky, hudební hrátky, zábavná angličtina
  • odpolední kroužky pro děti, dospívající i dospělé – jazykové kurzy, pohybové aktivity, kroužky robotiky, projektová výuka podnikavosti a chování vůči životnímu prostředí
  • podvečerní setkání určená k rozvoji podnikání

Snažíme se o vytváření pohodového prostředí pro odpočinek.  V prostoru centra bude útulná kavárna a herna pro nejmenší,  zázemí s wifi pro pracující rodiče a prostor na hraní pro starší děti. Prostředí je velké, vzdušné a snažíme se jej vybavovat kreativně.
Vybavení našeho centra navrhlo sesterské architektonické studio Schwestern a realizaci zajišťuje firma Profil nábytek. Věříme, že se podaří vytvořit příjemné a milé prostředí, kde se budeme často scházet a kam se budou rodiče i děti rádi vracet.

Rodinné centrum sídlí na adrese Lužická 468, vedle “továrníkovy vily”, dnes sloužící jako Centrum denní služeb – Medou, a v těsné blízkosti firmy ASO. V blízkosti školy je parkoviště. Okolí se upravuje, v budoucnu se těšíme na nový chodník a zkrášlené okolí po dostavbě blízkého pečovatelského domu.