Besídka ke Dni maminek

Ve čtvrtek 11. 5. 2017 si děti k příležitosti nadcházejícího svátku maminek připravili besídku. Pozvali jsme tedy maminky, babičky, tety i sestřičky aby se přišli podívat, co všechno se děti zvládly naučit. Sešlo se opravdu veliké publikum, za což mockrát děkujeme. 🙂

Děti se nejprve představily s blokem anglických písní, následoval blok českých básní a písní a vše jsme zakončili pohádkami „O koblížkovi“ a „O veliké řepě“. Na závěr děti předaly maminkám své vlastnoručně vyrobené dárky a přáníčka na památku.

Vzhledem k tomu, že nám konečně po dlouhé zimě přálo počasí, na připravené tvoření jsme se tedy všichni společně přesunuli na zahradu školky. Každá z maminek zde od nás měla jako dárek připraven bílý hrneček, který maminkám mohly děti libovolně pomalovat. Připraveno bylo i drobné občerstvení pro děti i všechny návštěvníky. Děti se nakonec dočkaly i dlouho očekávaného ochutnání koblížku. 🙂 Těšily se na něj celé představení. Bylo to pro nás velmi příjemně strávené odpoledne a doufáme, že se stejně tak vydaří i plánovaná besídka pro tatínky.