Besídka ke dni otců

Ve středu 14. 6. 2017 si děti k příležitosti nadcházejícího Dne otců, který oficiálně připadá na neděli 18. 6., připravily besídku. Pozvali jsme tatínky, dědečky, strýčky a brášky,  aby se přišli podívat, co všechno se děti zvládly naučit. Sešlo se opravdu veliké publikum, za což mockrát děkujeme. 🙂 Dokonce dorazilo i několik babiček, které nestihli besídku pro maminky.

Děti se nejprve představily s blokem anglických písní, následoval blok českých básní a písní, nezapomněli jsme ani na básničku pro tatínky a vše jsme zakončili pohádkami             „O koblížkovi“ a „O veliké řepě“. Pak nastal velký potlesk všem účinkujícím. 🙂 Na závěr děti předaly tatínkům nebo dědečkům své vlastnoručně vyrobená přáníčka na památku.

Na zahradě bylo krásně a tak jsme se všichni na připravené tvoření společně přesunuli na zahradu školky. Tatínci měli za úkol přinést si bílá nebo jednobarevná trička, na která si mohli společně s dětmi volně tvořit barvami na textil. Tento úkol všichni vzorně zvládli a vznikala krásná společná výtvarná díla. Připraveno bylo i drobné občerstvení pro děti i všechny návštěvníky. Na ochutnání z vlastních mátových zdrojů bylo připraveno domácí nealkoholické mojito na osvěžení. Proběhla i ochutnávka koblížků z chaloupky na okraji lesíčka. 🙂 Ačkoli se nám tatínci a dědečkové brzy rozutekli, bylo to pro nás velmi příjemně strávené odpoledne. Děkujeme