Besídka pro babičky 12. 12. 2017

Protože Vánoce už jsou za dveřmi a my už se na ně moc těšíme, připravili jsme si pro naše babičky a dědečky a pro babičky a dědečky z Astry vánoční besídku. V úterý 12. 12. jsme pro vedli babičky a dědečky po školce, ukázali jsme jim, kde jíme, kde se myjeme, kde si hrajeme i kde spíme. Návštěvníci se u nás občerstvili kávou a vánočkou a pak už jsme se šli oblékat. V Astře už na nás čekali a tak jsme se uvedli a pustili se do toho.

Nejprve všichni společně jsme se pozdravili mnoha jazyky. Větší děti zazpívaly česky i anglicky, pak menší děti zazpívali česky, anglicky i s kytarou. Následovala pohádka „Ať žijí duchové“, kterou měly babičky a dědečci za úkol poznat a uhodnout. Na závěr několik koled s klavírem. Byli jsme moc rádi, že i všichni diváci si je s námi zazpívali. A rozlučková píseň na konec. Pak už jen úklona, potlesk a radostné úsměvy.

Předali jsme v Astře vánoční přáníčko a popřáli všem zúčastněným krásné vánoční svátky a především mnoho zdraví do nového roku. Děti pak ještě dostaly výborný perník. Všichni jsme si pak ještě jednou popřáli krásné svátky a rozloučili jsme se.

Těšíme se na další krásnou besídku.