BAMBISCHOOL – Cesta po Evropě – díl 1.

Začátkem března 2023 vyrazila zřizovatelka školy Helena Kottová se svými třemi dětmi na dlouhou cestu Evropou, při které společně navštíví několik základních škol s Montessori výukou, ale také pár škol klasických, státních.
Víme, že pokud chce člověk dosáhnout nejlepších cílů, jednou z efektivních cest je obklopování a inspirování se těmi, kteří už mají výsledky, zkušenosti, roky práce za sebou… A protože chceme, aby i ZŠ Bambi měla vysokou úroveň, byla dobrou školou s Montessori formou výuky, byla moderní a dostála evropským kvalitám, vyrazila Helena se svým týmem nejbližších na tuto dobrodružnou cestu. Jsme hrdí na vedení školy s takovým akčním a odpovědným přístupem. A těšíme se na všechny inovace, které nás v ZŠ Bambi čekají 👏
Výprava má již předem domluvená zastavení v několika školách na území Německa, Itálie, Španělska a dalších zemí. Všude zůstanou několik dní, budou součástí běžné školní výuky, exkurzí, budou mluvit s vedením škol, pedagogy i žáky. A domů do Humpolce přivezou inspiraci toho nejlepšího ze školní výuky několika evropských států.
Do té doby Vás budeme o nevšední cestě za vzděláváním průběžně informovat na webu a na sociálních sítích 😊
V tuto chvíli je posádka Bambi v Německu, ve škole BIBERKOR MONTESSORI SCHULE nedaleko Mnichova. Je to první navštívená škola.
https://www.montessori-biberkor-schule.de/ Kapacita školy je 900 žáků.
Držíme palce, těšíme se na další zprávy a přejeme šťastnou cestu ❤️
A děkujeme našemu partnerovi – AR servis – oficiální stránka – za spolehlivý vůz, který je čtvrtým parťákem na cestě 🙏