Dílničky pro předškoláky – od 8. do 29. března 2023

Předškoláky a jejich rodiče srdečně zveme na DÍLNIČKY PRO PŘEDŠKOLÁKY, které proběhnou během čtyř setkání od 8. do 29. 3. 2023 – každou středu od 16.00 do 17.00 hodin.

S naším vypracovaným know-how zjistíte úroveň školní zralosti Vašeho dítěte, na co se v přípravách do školy zaměřit, dítě si vyzkouší sedět a chvíli pracovat ve školní lavici, procvičí si úkoly k zápisu do školy… Nabídka platí pro předškoláky, kteří se budou hlásit do JAKÉKOLIV základní školy.

Vstup do první třídy je důležitým mezníkem pro všechny předškoláky. Aby byl vstup do školy co nejpohodovější, připravili jsme dílničky připravené přesně pro ně.

Co získáte?
Rodiče: informace o tom, co je to školní zralost; materiály pro domácí procvičování; možnost orientace, jak na tom mé dítě je; kontakty, kam se obrátit, pokud pochybujete a máte další dotazy; informace o výuce a hodnocení na různých typech škol; zásady logopedické prevence

Děti: zábavnou formou si vyzkouší úkoly, které na ně budou čekat u zápisu; potrénují si svoji trpělivost a soustředěnost; formou sebehodnocení budou moci vyjádřit, co se jim daří a kde by potřebovaly pomoci; seznámí se s novými dětmi; jako bonus – ukážeme jim roboty, se kterými pracujeme.

Rozpis dílniček:
1. dílnička – 8. 3. – Seznámení s pravidly a úkoly – účast rodiče žádoucí
2. dílnička – 15. 3. – Zábavné stanoviště školní zralosti – účast rodiče není nutná
3. dílnička – 22. 3. – Společné čtení a zapojení do příběhu nebo společný projekt a společný cíl – účast rodiče vítána
4. dílnička – 29. 3. – zábavné stanoviště a sportovní odpoledne – účast rodiče není nutná

Dílničky proběhnou v Základní škole Bambi, ul. Lužická 468, Humpolec.
Kontakt: info@bambischool.cz; tel.: 725 545 316

Příspěvek na výukové materiály: 100 Kč na každou dílničku.

Dílničky můžete sledovat i na našem Facebooku.