Filmaři pozvali školáky na natáčení

Je to asi měsíc, kdy jsme tu sdíleli, že prostory naší školy využili filmaři, v čele s panem režisérem Jiřím Havelkou, a přetvořili jeden školní kabinet na nemocniční pokoj. Pamatujete? 😃
Byla to pro nás velká událost i pocta, a to jsme ještě ani netušili, že o několik dní později vezmou filmaři naše školáky na natáčecí den do prostor zahradnictví, kde se velká část filmu odehrává. Žáci tak viděli herce, režiséra, kameramany a celý štáb v akci, prohlédli si maskérnu i kostymérnu. Výlet a zážitek jak mají být 😎🎥📹 Děkujeme za příležitost ☺️
Film Zahradník má přijít do kin v roce 2023. V hlavních rolích uvidíme Oldřicha Kaisera, jeho partnerku, písničkářku Dášu Vokatou, Michala Isteníka, Štěpána Kozuba, Alenu Mihulovou, a další.
Máme se, myslím, na co těšit😉