Karneval

V únoru navštívila naši školku roztodivná stvoření. Mohli byste mezi nimi najít vlka, bobra, pandu, několik berušek, motýly, tygra, divoké šelmy, roztomilé a hravé kočičky, Ferdu mravence, jelínka, lišku, oslíka, geparda, slona,…naše děti by vám mohly vyprávět, kolik práce jim dalo přijít v tak rozmanitých kostýmech!

V rámci masopustního období jsme uspořádali vlastní karneval – na téma zvířata. Těm jsme se věnovali několik týdnů v hodinách angličtiny i na elipse. Proto byla slavnost plná písniček, tance, radosti a fantazie. Děti mohly užívat každou chvilku, což také udělaly. Svačinka ozvláštněna o roztodivné chutě? Elipsa obohacená o divoké tance? Tvoření doplněné hraním si s balonky? Ano, to vše a také stanoviště připravená v horní třídě (srážení míčky, obří puzzle, skládačky,…) a hlavně kupa legrace ????

Děti nám své kostýmy hrdě představily a většina se zúčastnila i promenády. Jsme velmi vděční za spolupráci s rodiči, kteří byli při tvorbě kostýmů nápomocni a pomohli s jejich instalací na místě ???? Podobné dny nám přináší radost a pro děti činí školku nezapomenutelnou..