Na kouzelném paloučku

Dnes, 21. 3. jsme s dětmi navštívili úžasné divadelní představení v Humpoleckém kině. Děti přišly slavnostně oblečené a na vystoupení i se již moc těšily. V rámci již proběhlých představení v humpoleckém kině se jednalo o unikátní novinku v podobě hraného černého divadla skupiny, která vystupuje například i ve studiu Kamarád na ČT 1. 

Na začátek v divadle zhasla všechna světla a děti spatřily kouzelnou oponu osvícenou fosforovým světlem se ztvárněním louky. Po úvodním slově zahájily revue skupiny… tančící květiny v podání černého divadla. Na pódiu se pak předvedli i žabáci v nadživotní velikosti, ryby oceánu i s potápěčem, s draky jsme prolétli cestu kolem světa a došlo i na operní pohádku červená karkulka či soutěž pro děti.  Na závěr přišlo velké překvapení v podobě originálních Jů a Hele ze studia Kamarád. 

Představení bylo úžasné a bohaté na různé efekty, překvapení, napětí, skvělé herecké výkony i výtvarné ztvárnění. Děti se výborně bavily a byly skvělé publikum. Budeme se tedy zase někdy těšit na tuto čtyřčlennou unikátní skupinu.