Náš projekt

Na pevné základy školky Bambi navazujeme otevřením integrované devítileté základní školy.

V Humpolci vznikne a od školního roku 2021/2022 bude fungovat škola až pro 90 dětí, které se budou učit na stejných principech, jaké se osvědčily během sedmi let fungování naší školky.

Naše základní škola byla schválena a je zapsaná jako MŠ a ZŠ Bambi od 1. 9. 2020. V současné době máme pronajatou budovu v Lužické ulici. Naším cílem je rozšířit prostory školky vybudováním návazné budovy přímo v ulici Školní, v centru města.

Školné pro základní školu je nastaveno tak, aby bylo dostupné pro všechny děti bez rozdílu rodinného a finančního zázemí. Sociální pestrost a různorodost vnímáme jako základní předpoklad pro správně fungující společnost. Proto se bez dotací a pomoci okolí se v počátcích neobejdeme.

Pokud Vás oslovila naše vize a přesah našeho vzdělávacího programu, budeme rádi za jakýkoliv příspěvek na náš transparentní účet, nabídku spolupráce či zprostředkování služeb, která by s vybudováním školy souvisely. V případě zájmu, prosím, kontaktujte zřizovatelku a ředitelku školy, paní Helenu Kottovou.

Momentálně financujeme návrh a výrobu nábytku ve výši 250 000 Kč. Návrh připravilo architektonické studio Schwestern a vyrábí společnost Profil nábytek a.s.. Prohlédněte si první návrhy zde: Bambischool_vizualizace prostory Lužická

Číslo transparentního účtu: 1666016666/0100.
Účet je veden u Komerční banky a.s. a informace o přispěvatelích naleznete zde.

Velké věci začínají malými projekty.
Budeme moc rádi, pokud se stanete součástí našeho příběhu!