Oslava dne tatínků

Právě na tento nadcházející víkend připadá oslava dne tatínků a aby nebyly tatínci o nic ochuzeni, rozhodli jsme se v letošním školním roce uspořádat dne 14.6.2016 besídku ke dni otců spojenou se společným tvořením.

Děti si na začátek připravily společnou básničku věnovanou speciálně tatínkům, několik písniček, divadelně stvárnily pohádku, zacvičily jógu a ukázaly, že umí i anglické písničky. Besídka byla tak trochu reprýzou besídky pro maminky s drobnými úpravami a několika novými písničkami.

Po besídce obdrželi i tatínci přání vyrobené ke dni otců a aby nebyli ochuzeni ani o dárek a tvoření, připravili jsme si pro ně venku v zahradě školky malé překvapení v podobě dozdobení půllitru barvami na sklo. Jako zaslouženou odměnu za jejich úsilí pak měli tatínci a dědečci možnost občervstvit se nealkoholickým pivem jenž bylo sponzorským darem pivovaru Bernard. I tatínci  měli možnost ochutnat pečivo a pomazánky, které mají děti běžně na svačinu a vzhledem k tomu že nic nezbylo, tak přepokládáme, že jim chutnaly. 🙂

Věříme, že si děti, tatínci, dědečkové i některé maminky společné chviliky užily a že si odnesly nejen originální dárek, ale také hezké vzpomínky na společně strávené odpoledne.