Setkání s kamarády z Astry a Medou

22. 5. 2019 nás v prostorách naší školky navštívily babičky z Astry. Ty přišly v devět hodin ráno, zasedly s námi společně ve třídě do kruhu a zazpívaly si s námi několik písní. Následně jsme se rozešli k činnostem. Kdo chtěl, mohl si upéct podle starého babiččina receptu ovocný koláč s drobenkou (který chutnal lépe než cokoliv jiného na světě). Ve třídě jsme pak připravili výrobu květin, kterou si malé děti vyzkoušely již dříve jako překvapení na den maminek. Při setkání jsme si ji vyrobili téměř všichni a v nepřeberném množství barevných variací.

Společně jsme si také pochutnali na občerstvení, které jsme dohromady donesli. K naší radosti dorazili i kamarádi z Medou, kteří s sebou přinesli kytaru a v kuchyni se tak rozjel koncert, který slyšeli snad až v Pelhřimově… na společná setkání se moc těšíme a rádi na ně vzpomínáme. Věříme, že naši přátelé také ????

image2