Taneční představení a koncert v MŠ

V úterý 13. 12. Nás čekalo vánoční představení tanečního oboru Základní umělecké školy Gustava Mahlera v Humpolci. Moc jsme se těšili a bylo nás plné kino. Byli jsme asi nejmladšími účastníky, ale to nám vůbec nevadilo. 🙂

Čekalo nás přímo pohádkové pásmo. Tanečníci tančili na písničky z večerníčků a nejrůznějších pohádek, které jim zpívali žáci z hudebního oboru. Takže jsme viděli Pata a Mata, Boba a Bobka, Maxi psa Fíka a Áju, Křemílka a Vochomůrku, Makovou panenka a Motýla Emanuele, krokodýl Chňapík, Lotrando a Zubejda, Šíleně smutná princezna a nakonec Ledové království.

Ve středu 14. 12. Nás ve školce navštívil pěvecký soubor 1. stupně základní školy Hálkova. Děti s paní učitelkou Kuchařovou nám zazpívaly pásmo vánočních písní a koled, doprovázeli se na orffovi nástroje, jedna slečna je doprovázela na flétnu a jeden hoch z 5. Třídy je doprovázel na housle. Byl to kouzelný předvánoční zážitek. Všichni jsme je odměnili velkým potleskem a vlastnoručně upečenými perníčky. Popřáli jsme si krásné Vánoce a dohodli jsme se, že toto krásné setkání za rok zase zopakujeme.