Vánoční vystoupení 2018

Ve dnech 11. a 12. prosince 2018 v odpoledních hodinách proběhla ve školce předvánoční besídka. Rodiče se sešli v horní třídě a sledovali vystoupení dětí, které zahájila krátká básnička Dobrý den.

Děti zpívaly písničky: Malé kotě, Ježek, Hlavně, že jsme na vzduchu. Na řadu se dostal i anglický jazyk se songy: House song, Happy hedgehog, Halloween song. Zatímco se předškoláci připravovali na výstup v pohádce Princové jsou na draka, malé děti zazpívaly a „zatančili“ na písničku Autumn leaves. Předškoláci zazářili v již zmiňované divadelní pohádce se zpěvy a tanci.
Poté následovala společná část s rodiči, kdy všichni společně mohli zazpívat vánoční koledy: Štědrý večer nastal a Rolničky. Všechny jistě pobavilo překvapení na závěr v podobě písničky Baby shark a společného tanečku s rodiči pro dobrou náladu v rytmu Ram Sam Sam.

Na vystoupení dětí navazovalo společné tvoření s rodiči a učiteli. Všichni měli možnost si vytvořit lucerničku nebo vánoční ozdobičku do květináče v podobě vánoční hvězdy nebo stromečku.

vanocni-vystoupeni1