“Ve světlech Ramp” aneb úžasný podvečer s Medou

V prosinci 2016 nás organizace Medou, která se stará o handikapované spoluobčany, poprosila, zda bychom s mohli stát patronem jejich akce “Proměny” později přejmenováno “Ve světlech ramp”, která se konala v sobotu 11.2. Nabídkou jsme byli velmi poctěni a s radostí jsme ji přijali.

Celá tato akce byla pojata jako poděkování sponzorům a partnerům za jejich podporu. Medou získalo pro tuto příležitost nabídku konferenčních prostor hotelu Fabriku a pozvání přijali téměř všichni. Sešlo se tedy bezmála 200 diváků.  Program byl bohatý a velkolepý, atmosféra úžasná a společenská. Celým děním provázela Mirka Časarová, která jako zpěvačka účinkuje v předních pražských divadlech.

K vidění byl smičcový orchestr ZUŠ pod vedením pana učitele Žaloudka, kapela Zlee Jazzyky, hudební vystoupení malých žákyň ZUS na piano i housle a  pěvecké vystoupení  Mirky Časarová. Vyvrcholením celého programu byla módní přehlídka klientů medou v hedvábných tunikách z dílny paní Frolíkové. V závěru byly hosté pozváni k “home made” rautu k malému občerstvení.

Celá tato akce se nebývale vydařila. Jednalo se o příjemný hudební a kulturní zážitek s úžasným zakončením v podobě módní přehlídky. Bylo nám velkým potěšením být součástí tohoto bohatého a pestrého programu a doufáme, že s Medou opět brzy shledáme.