Výzva pro rodiče – PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA v ZŠ Bambi?

PŘÍPRAVNÁ TŘÍDA v ZŠ Bambi
👩‍🎓👧🧒 Na dni otevřených dveří bylo otevřeno téma přípravné třídy v ZŠ Bambi. V tuto chvíli máme pár zájemců o přípravnou třídu, ale ne dost na její otevření.
Touto cestou tedy zveřejňujeme výzvu:
Milí rodiče, pokud chcete přihlásit své dítko do přípravné třídy v ZŠ Bambi, prosím dejte nám o Vašem zájmu vědět na info@bambischool.cz, tel. 725 545 316 (paní ředitelka Lucie Kroupová Maršíková). Abychom mohli v září 2023 přípravnou třídu otevřít, vedou k tomu určitě procesní kroky (přihlášení na ministerstvu, apod.), které nějaký čas trvají, proto zjišťujeme předem.
Pokud se s naší školou chcete předtím seznámit blíže a nestihli jste Den otevřených dveří, neváhejte se ozvat na výše uvedené kontaktní údaje a domluvit se na osobní návštěvě školy, můžete nahlédnout do výuky, popovídat si s učiteli, apod. 😊
Budeme se těšit 😉
Jinak, pokud máte předškoláky, srdečně Vás zveme na březnové dílničky pro předškoláky (nezáleží, na jakou školu se hlásíte): https://www.facebook.com/events/3391242811091617/3391245344424697/
Zápisy do 1. třídy ZŠ Bambi proběhnou poté v dubnu 2023.